2018-06-06

Žemės ūkio rūmų (ŽŪR) ir Lietuvos savivaldybių asociacijos inicijuotame projekte „Auginu Lietuvai“, skirtame Valstybės 100–mečiui paminėti lopšelio-darželio bendruomenė tapo nugalėtojais ir laimėjo šiltnamį.

2017-09-29

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos organizavo bendrąsias ugdymo programas įgyvendinančių mokyklų ir neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokinių komandų konkursą „Pamoka gamtoje: svajokime drauge!“. “Liepos” grupės vaikai ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lina Tamošaitytė  sukūrė žaidimo gamtoje (Metelių regioniniame parke) ir tapo Nacionalinio konkurso „Pamoka gamtoje: svajokime drauge“ nugalėtojais.

2016-12-27

Spalio 27 d. – gruodžio 11 d. Lietuvos bankas pakvietė Lietuvos mokytojus ir moksleivius suburti savo komandas ir išbandyti jėgas finansinio raštingumo konkurse „Jauna piniginė“, kuriame komandos skatinamos kūrybiškai ir įdomiai lavinti savo finansinio raštingumo įgūdžius. Konkurse dalyvavo dvi lopšelio-darželio “Volungėlė” komandos. Sėkmė lydėjo “Kačiukų” grupės komandą “Eurocentukai”, kuri konkurso ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėje tapo nugalėtojais. Komandos veiklą koordinavo priešmokyklinio ugdymo pedagogė Aldona Aponienė.

2016-09-21

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos organizavo bendrąsias ugdymo programas įgyvendinančių mokyklų ir neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokinių komandų konkursą „Pamoka gamtoje: svajokime drauge!“. “Pelėdžiukų” grupės vaikai ir auklėtoja Lina Tamošaitytė  sukūrė pamokos gamtoje (Dzūkijos nacionaliniame parke) aprašą ir tapo Nacionalinio konkurso „Pamoka gamtoje: svajokime drauge“ nugalėtojais.